CLASS-20 POWERED BY MARKAKOD

Bilmeyenler için kısaca bahsedelim; Markakod olarak, 12 yıldır, sosyal medya, dijital pazarlama, tasarım ve yazılım konularında birçok markanın çözüm ortağıyız. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle markaların daha sosyal ve daha popüler olması adına sürekli üretiyor ve çalışıyoruz.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle bir süredir diğer meslektaşlarımız gibi bizler de evlerimizden çalışmaya başladık. Kurduğumuz alt yapı ile yoğun bir tempoyla markalarımıza hizmet vermeye ve gündem odaklı iletişimlerimize devam ediyoruz.

Bu süreci daha verimli geçirebilmek adına, sektörümüze değer katacağına inandığımız Class-20 workshoplarını düzenlemeye karar verdik.

Class-20 Nedir?

Sosyal medya, dijital pazarlama, tasarım ve yazılım kategorilerinde haftalık olarak yayınlar yaparak bilgi paylaşımında bulunacağımız online ve interaktif workshoplardan oluşan bir eğitim platformudur.

Class-20’ye Kimler Katılmalı?

  • Pazarlama iletişimi ve dijital dünyaya ilgi duyanlar,
  • Girişimciler, marka sahipleri, kobiler, profesyoneller,
  • Öğrenciler, yeni mezunlar, bir arkadaşa bakıp çıkacak olanlar,
  • Her şey normale döndüğünde iyi bilgiler ve güzel bir networkle yoluna devam etmek isteyenler,
  • Dijital alanda çalışan, yazan, çizen, okuyan, tasarlayan, üreten, uygulayan, raporlayan, analiz eden, kodlayan herkes Class-20’ye katılabilir.

Class-20’ye Nasıl Katılabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak, katılmak istediğiniz eğitimi seçebilir, etkinlik saatinden önce e-posta adresinize gönderilecek olan linke tıklayarak Class-20 workshoplarına katılabilirsiniz.

Unutmadan; Class-20’nin kontenjanı daha anlaşılır olabilmek ve verimliliği arttırmak amacıyla 20 kişiyle sınırlıdır. İlgilendiğiniz workshop’a kayıt olmak için acele edin!

Etkinlik Takvimi içın tıklayınız.