Adres:
19 Mayıs Mah. Atatürk Cd. Ulya Engin İş Merkezi No:68/9 Kadıköy/İstanbul
info@markakod.com
+90 216 359 33 05

Markakod olarak

Neler Yaparız?
MARKAKOD olarak biz istenilen hedefe ulaşmanın, doğru soruları sormak ve nereye ulaşmak istediğini bilmekten geçtiğine inanırız. Yazılımdan tasarıma, sosyal medyadan medya planlamaya kadar tüm mecralarda proje yönetimi ile markanızı en iyi şekilde yönetir, konumlandırır ve kodlarız.

Social House

Markaların istek ve ihtiyaçlarına göre marka bilinirliğini ve sadakatini arttıracak kreatif fikirler üretiyor, tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Yaratıcı konsept geliştirmekten başlayarak, prodüksiyon ve post-prodüksiyona kadar tüm aşamalarda, ihtiyaca ve medyaya özel videolar üretiyor ve doğru hedef kitleye, doğru iletişimle sesleniyoruz.

Design House

Markakod olarak kreatif yaklaşımımız ile kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yol izliyoruz. Tasarım ekibimizle beraber marka ve müşterilerimizin sosyal medya ,web tasarımı, mobil uygulama tasarımı ve reklamları için tanıtım video ve gif tasarımları hazırlayarak markanızın iletmek istediği mesajları, hedef kitlesine doğru bir şekilde aktarıyoruz. Ayrıca katalog, kurumsal kimlik ve logo tasarımı gibi markanızın görsel iletişime dair tüm tasarım süreçlerini kreatif bir şekilde sunuyoruz.

Project House

Markaların istek ve ihtiyaçlarına göre marka bilinirliğini ve sadakatini arttıracak kreatif fikirler üretiyor, tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Yaratıcı konsept geliştirmekten başlayarak, prodüksiyon ve post-prodüksiyona kadar tüm aşamalarda, ihtiyaca ve medyaya özel videolar.

Development House

Web dünyasında değişen kullanıcı ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlara göre çözümler üretiriz. Agile yazılım geliştirme metotlarını efektif kullanır, tüm proje paylaşımlarımız için sürdürülebilir ve geliştirilebilir projeler üretiriz. Müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın her an yanında, cebinde ve hatta parmaklarının ucunda olmak çok kolay. Mobil Uygulama ihtiyaçlarınızı çözümsüz bırakmıyor ve tüm platformlarda sizin için geliştiriyoruz.